Bar Container 4×3 XL metri Zaļā RAL 6005

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 4582,3 x 2949,9 x 2238,4 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 4419,7 x 2789 x 2230 mm.
Nojumes izmēri: (DxV): 2120 x 2003 x 920 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.

 5.473,00

SKUBAR-4x3-XL-CONNECTED-RAL6005 Category

Bāra konteiners 4X3M

Kuģošanas konteinera āra bārs 4x3m ir jauns izstrādājums ar inovatīvu dizainu, kas piešķirs elegantu izskatu jūsu mājām vai birojam.Šis konteiners ir izgatavots no diviem 3x2m garā pusē savienotiem bāra konteineriem. Jūs varat pielāgot un pielāgot pēc savām vēlmēm, visu atbilstoši savām vajadzībām. Šis kuģošanas konteineru āra bārs nav paredzēts tikai vienam mērķim, jo tiem ir daudz pielietojumu, jo tie ir plakani konteineri. Tos var izmantot kā bāru, kafejnīcu, restorānu un citus. Ar savu konteineru bāru būs viegli atvērt savu uzņēmumu jebkurā vietā, kur vien vēlaties, vai arī izveidot tikšanās vietu, lai baudītu kopā ar draugiem un ģimeni mājās. Šī konteinera priekšrocība ir tā, ka jums nebūs jāizmanto pastāvīgs uzņēmums, jo vajadzības gadījumā jūs varat to demontēt un pārvietot uz jaunu vietu. Pārvadājumu konteineru bāri ir viegli demontējami, un, pats galvenais, tiem ir vairākas priekšrocības un daudz kas cits.

“Mēs garantējam, ka pārvadāšanas konteineru stieņi ļaus jums un jūsu klientiem justies ērti un ērti.”

DAUDZI KONTEINERU STIEŅU PIELIETOJUMI

Uzglabāšanas konteineru stieņu sānu jumtiņš uzlabo saikni starp iekštelpu un ārpusi. Tā rezultātā, saņemot pakalpojumus, jūs varat izmantot pārvadāšanas konteineru bārus kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli, izmantojot konteineru bārus pēc saviem ieskatiem. Daži pielietojumi var būt maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES KONTEINERA STIENI?

Šo lielo konstrukciju lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli samontējamas un vienreizēja pirkuma gadījumā tām nav nepieciešama liela apkope. Šīs īpašības ļauj konteineram būt piemērotam jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Arī tā īpašība, ka tie ir demontējami, ļauj barcontainer.com jūras konteineriem būt viegli uzbūvējamai konstrukcijai, kuru ar dažiem draugiem, instrumentu kasti un urbi var samontēt mazāk nekā 40 minūtēs. Saliktie pārvadāšanas konteineru stieņi ir izturīgi un ļoti izturīgi, bet demontētie paneļi ir viegli, kas ļauj tos transportēt ar kailām rokām, ar autoiekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Zaļā

Izmērs

4×3

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 4×3 XL metri Zaļā RAL 6005”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *