Bar Container 4×4 metri Zaļā RAL 6005

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 4285 x 3885 x 2088 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 4136 x 3727 x 2080 mm.
 Nojumes izmēri: (DxV): 2120 x 2003 x 920 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.

 5.498,00

SKUBAR-4x4-connected-RAL6005 Category

Bāra konteineri 4X4M

Jūras konteineru bārs ir 4 × 4 metrus liela konteineru konstrukcija, kurai garajās pusēs ir divi salokāmi jumtiņi. Šis jūras konteineru bārs ir unikāls, jo tas ir izgatavots no diviem 4 × 2 metrus lieliem bāra konteineriem, kas garajā pusē ir savstarpēji savienoti. Šim nolūkam tiek izmantots īpašs konteineru savienojuma komplekts. Pateicoties salokāmajam jumtiņam, bāra jūras konteiners izskatās kā īsts bārs, kā arī ļauj viegli sazināties ar ikvienu, kas atrodas ārpus tā. Pateicoties šai funkcijai, jūsu bāra transportēšanas konteiners būs uzmanības centrā jebkurā vietā, kur tas tiks novietots.

Salokāmo jumtiņu var aizvērt, lai viss, kas atrodas iekšpusē, būtu droši uzglabāts, jo jumtiņam un durvīm ir slēdzenes ar unikālu atslēgu katrai no tām. Turklāt jūras konteineru bāram ir dubultas durvis īsajā pusē. Tas ļauj lielus priekšmetus, piemēram, alus mucas, bez problēmām ievietot bāra konteinerā. Bāra konteineri ir ideālas konstrukcijas, ko var izmantot personīgiem vai korporatīviem mērķiem, piemēram, sanāksmju vietām vai kā nelielus uzņēmumus darbā.

DAUDZI 4X4 M STIEŅA KONTEINERA IZMANTOŠANAS VEIDI

Bāra konteinera salokāmais jumtiņš uzlabo saikni starp iekštelpu un ārpusi. Tā rezultātā jūras konteineru bāru var izmantot kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli un izmantojiet bāra konteineru pēc saviem ieskatiem. Daži no pielietojumiem var būt maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs! Arī bāra konteiners 4×4 m ir unikāls, jo tā izmēra dēļ tajā var ievietot lielākus priekšmetus, piemēram, dažādus saldējuma saldētājus, alus mucas vai arī izjaucamā konteinera iekšpusē novietot galda komplektu ar krēsliem, lai ēstu.

KĀPĒC KONTEINERA BĀRS?

Lielākā bāra konteinera 4×4 metri priekšrocība ir tā, ka tos ir viegli samontēt un tiem nav nepieciešama liela apkope, jo tie ir vērtīgs vienreizējs pirkums. Tā kā konteineri ir demontējami, tie ir piemēroti jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Turklāt barcontainer.com bāra pārvadāšanas konteiners ir viegli uzstādāma konstrukcija, kuru, izmantojot tikai dažus draugus, instrumentu kasti un urbi, var samontēt mazāk nekā 30 minūtēs. Bāra pārvadāšanas konteiners ir izturīgs un ļoti izturīgs, kad tas ir samontēts, bet arī viegls, kad tas ir izjaukts, kas ļauj to transportēt ar kailām rokām, autoiekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Zaļā

Izmērs

4×4

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 4×4 metri Zaļā RAL 6005”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *