Bar Container 6×2 metri Melns RAL 9005

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 5907 x 2142 x 2088 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 5752 x 2062 x 1950 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.
 Mūsu unikālā modulārā konstrukcija standartā ir aprīkota ar 2 paneļiem 3 metru garumā, kas paredzēti šķirošanas tvertnēm, un 2 paneļiem dubultdurvīm.
Attēlā redzamajā attēlā ir iekļauts papildu 2 metru pielāgots panelis. Ja vēlaties pielāgotu bāra konteineru, jautājiet mūsu speciālistiem!

No:  4.653,00

SKU3X2-SPECIAL-CONNECTED-RAL9005 Category

6X2 M KONTEINERA STIENIS

Pārvadājumu konteinera bārs 6×2 m ir ideāli piemērots, lai radītu labu pieredzi kopā ar ģimeni un draugiem, izmantotu to savā darbavietā vai izveidotu savu uzņēmumu jebkurā vietā. Pārvadājumu konteinera bārs padarīs vietu, kur tas atrodas, izcilāku pūlī. Šis bāra konteiners ir izgatavots no diviem 3×2 bāra konteineriem, kas ir savienoti kopā! Izveidojot lielu telpu, ko baudīt, piemēram, pludmalē vai savā pagalmā. Šo plakanās pakas konteineru var arī pārveidot ar unikāliem piederumiem vai dažādās RAL krāsās.

“Iegādājieties jūras konteineru bāru, kas ideāli piemērots jebkurai vietai”.

BĀRA KONTEINERA BĀRA ĪPAŠĪBAS

Ja, piemēram, jūsu mājās ierodas radinieki, ar šo kuģošanas konteineru jums būs skaista vieta, kur rīkot ģimenes tikšanās vai izklaidēties kopā ar draugiem. Citas šī izstrādājuma priekšrocības ir šādas:

Izturība: Izjaucamā kuģošanas konteinera bāra cena ir viena no labākajām visā tirgū, lai veiktu vienreizēju pirkumu. Tas padara jūsu konteineru ideāli piemērotu visdažādākajiem izmantošanas veidiem. Mūsu bāra konteineri ir izgatavoti no labākā cinkotā tērauda, tāpēc tiem ir izturīgi un viegli paneļi.

Pielāgojamība: Mūsu 6×2 konteineru bāra konstrukcija ir veidota tā, ka nepieciešamības gadījumā to var viegli izjaukt, uzglabāt kā plakanu iepakojumu un transportēt kravas automašīnā vai ar autoiekrāvēju, izmantojot tā apakšā esošās spraugas. Nav nepieciešams izmantot lielus celtņus, tāpēc pārvadāšanas konteinera stienis ir ļoti universāls.

DAUDZI KONTEINERU JOSLAS LIETOJUMI

Pārvadājumu konteinera stūres sānu jumtiņš uzlabo saikni starp iekšpusi un ārpusi. Tādējādi, saņemot pakalpojumu, jūs varat izmantot pārvadāšanas konteineru kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli, lai izmantotu jūras konteineru bāru pēc saviem ieskatiem. Daži no pielietojumiem var būt maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES KONTEINERU BĀRU?

Šo lielo konstrukciju lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli samontējamas un vienreizēja pirkuma gadījumā tām nav nepieciešama liela apkope. Šīs īpašības ļauj konteineru piemērot jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Turklāt tā īpašība, ka konteineru bāri ir demontējami, ļauj barcontainer.com konteineru bāriem būt viegli uzbūvējamai konstrukcijai, kuru ar dažiem draugiem, instrumentu kasti un urbi var samontēt mazāk nekā 40 minūtēs. Saliktais pārvadāšanas konteinera stienis ir izturīgs un ļoti izturīgs, bet demontētie paneļi ir viegli, kas ļauj tos transportēt ar kailām rokām, iekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Melnā

Izmērs

6×2

Nojume

1 nojume, 2 nojumes, 3 nojumes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 6×2 metri Melns RAL 9005”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *