Bar Container 6×2 XL metri Antracīts RAL 7021

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 5903,2 x 2289,7 x 2238,5 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 5741 x 2130 x 2230 mm.
 Nojumes izmēri: (DxV): 2120 x 2003 x 920 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.
 Mūsu unikālā modulārā konstrukcija standartā ir aprīkota ar 2 paneļiem 3 metru garumā, kas paredzēti šķirošanas tvertnēm, un 2 paneļiem dubultdurvīm.
Attēlā redzamajā attēlā ir iekļauts papildu 2 metru pielāgots panelis. Ja vēlaties pielāgotu bāra konteineru, jautājiet mūsu speciālistiem!

No:  5.053,00

SKUBAR-6X2-XL-CONNECTED-RAL7021 Category

KUĢOŠANAS KONTEINERU BĀRS 6X2M XL

Pārvadāšanas konteineru bārs 6×2 XL ir ideāli piemērots, lai radītu labu pieredzi kopā ar ģimeni un draugiem, izmantotu to darbavietā vai veidotu savu biznesu jebkurā vietā. Pārvadājumu konteineru bārs padarīs vietu, kur tas atrodas, izcilāku pūlī. Šis bāra konteiners ir izgatavots no diviem 3×2 bāra konteineriem, kas ir savienoti kopā! Izveidojot lielu telpu, ko baudīt, piemēram, pludmalē vai savā pagalmā. Šo plakanās pakas konteineru var arī pārveidot ar unikāliem piederumiem vai dažādās RAL krāsās.

“Iegādājieties pārvadāšanas konteinerus, kas ideāli piemēroti jebkurai vietai”.

BĀRA KONTEINERU RAKSTUROJUMS

Ja, piemēram, jūsu mājās ierodas radinieki, ar šiem kuģošanas konteineriem jums būs skaista vieta, kur rīkot ģimenes tikšanās vai izklaidēties kopā ar draugiem. Citas šī produkta priekšrocības ir šādas:

Izturība: Izjaucamajiem pārvadāšanas konteineriem ar bāru ir viena no labākajām cenām visā tirgū par vienreizēju pirkumu. Tas padara jūsu konteineru ideāli piemērotu visdažādākajiem izmantošanas veidiem. Mūsu bāra konteineri ir izgatavoti no vislabākā cinkotā tērauda, tāpēc tiem ir izturīgi un viegli paneļi.

Pielāgojamība: Mūsu 6×2 XL bāra konteineri ir izstrādāti tā, lai nepieciešamības gadījumā tos varētu viegli izjaukt, uzglabāt kā plakanu iepakojumu un transportēt kravas automašīnā vai ar autoiekrāvēju, izmantojot to apakšā esošās atveres. Nav nepieciešams izmantot lielus celtņus, tāpēc pārvadāšanas konteineru stienis ir ļoti universāls.

DAUDZI KONTEINERU JOSLAS LIETOJUMI

Pārvadājumu konteinera stūres sānu jumtiņš uzlabo saikni starp iekšpusi un ārpusi. Tādējādi, saņemot pakalpojumu, jūs varat izmantot pārvadāšanas konteineru kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli, lai izmantotu jūras konteineru bāru pēc saviem ieskatiem. Daži no pielietojumiem var būt maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES KONTEINERU BĀRU?

Šo lielo konstrukciju lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli samontējamas un vienreizēja pirkuma gadījumā tām nav nepieciešama liela apkope. Šīs īpašības ļauj konteineru piemērot jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Turklāt tā īpašība, ka konteineru bāri ir demontējami, ļauj barcontainer.com konteineru bāriem būt viegli uzbūvējamai konstrukcijai, kuru ar dažiem draugiem, instrumentu kasti un urbi var samontēt mazāk nekā 40 minūtēs. Saliktais pārvadāšanas konteinera stienis ir izturīgs un ļoti izturīgs, bet demontētie paneļi ir viegli, kas ļauj tos transportēt ar kailām rokām, iekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Antracīts

Izmērs

6×2

Nojume

1 nojume, 2 nojumes, 3 nojumes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 6×2 XL metri Antracīts RAL 7021”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *