Bar Container 8×2 metri Zaļā RAL 6005

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 7767 x 2142 x 2088 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 7612 x 1992 x 1900 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.
 Mūsu unikālā modulārā konstrukcija standartā ir aprīkota ar 2 paneļiem 3 metru garumā, kas paredzēti šķirošanas tvertnēm, un 2 paneļiem dubultdurvīm.
Attēlā redzamajā attēlā ir iekļauts papildu 2 metru pielāgots panelis. Ja vēlaties pielāgotu bāra konteineru, jautājiet mūsu speciālistiem!

No:  5.053,00

SKU4X2-SPECIAL-CONNECTED-RAL6005 Category

KONTEINERA JOSLA 8×2

Konteinera stienis 8×2 metri ir jauns izstrādājums ar inovatīvu dizainu. Šis plakanās pakas konteiners piešķirs jūsu mājai vai darbavietai elegantu izskatu. Šis konteinera bārs nav vienfunkcionāls konteiners, to var izmantot kā bāru, kafejnīcu, restorānu u. c. Ar konteineru bāru jūs iegūsiet privilēģiju – vietu, kur radīt unikālu pieredzi vai iekārtot savu uzņēmumu jebkur, kur vien vēlaties! Šī konteinera priekšrocība ir tā, ka to var izmantot dažādos veidos, jo tas ir izgatavots no diviem 4×2 bāra konteineriem, kas savienoti ar īpašu starpsavienojuma komplektu. Konteinera stieni var viegli transportēt, jo to var izjaukt, kā arī viegli samontēt.

“Mēs garantējam, ka konteineru bārs ļaus jūsu klientiem justies ērti un ērti.”

8×2 KONTEINERA STIEŅA GALVENĀS IEZĪMES:

konteinera bārs 8×2 ir ideāli piemērots, piemēram, kā āra bārs uz terases. Tas ir tāpēc, ka konteinera bārs ir izgatavots no diviem 4×2 metrus gariem bāra konteineriem, kas savienoti kopā. Tādējādi jūs varat izveidot telpu, kurā glabāt personīgās preces un izmantot to kā bāru, vai arī varat apkalpot klientus, ja to izmantojat kā uzņēmumu. Šīs nojumes var izmantot pēc vēlēšanās. Piemēram, divas nojumes blakus garajās pusēs vai trīs nojumes vienā konteinera pusē.

KONTEINERU BĀRA DAUDZVEIDĪGS PIELIETOJUMS

Bāra pārvadāšanas konteinera salokāmā nojume uzlabo saikni starp iekšpusi un ārpusi. Tādējādi konteineru bāru var izmantot kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli un izmantojiet bāra pārvadāšanas konteineru pēc saviem ieskatiem. Dažos gadījumos to var izmantot kā maiznīcu, saldējuma veikalu, kafejnīcu, sporta preču veikalu, restorānu vai festivālu bāru!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES KONTEINERU BĀRU?

Šo lielo konstrukciju lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli samontējamas un vienreizēja pirkuma gadījumā tām nav nepieciešama liela apkope. Šīs īpašības ļauj konteineru piemērot jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Turklāt tā īpašība, ka konteineru bāri ir demontējami, ļauj barcontainer.com konteineru bāriem būt viegli uzbūvējamai konstrukcijai, kuru ar dažiem draugiem, instrumentu kasti un urbi var samontēt mazāk nekā 40 minūtēs. Saliktais pārvadāšanas konteinera stienis ir izturīgs un ļoti izturīgs, bet demontētie paneļi ir viegli, kas ļauj tos transportēt ar kailām rokām, iekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Zaļā

Izmērs

8×2

Nojume

1 nojume, 2 nojumes, 3 nojumes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 8×2 metri Zaļā RAL 6005”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *