Bar Container 8×2 XL metri Melnā RAL 9005

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 7762,2 x 2239,3 x 2289 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 7600,1 x 2128 x 2280 mm.
 Nojumes izmēri: (DxV): 3050 x 2996 x 907 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.
 Mūsu unikālā modulārā konstrukcija standartā ir aprīkota ar 2 paneļiem 3 metru garumā, kas paredzēti šķirošanas tvertnēm, un 2 paneļiem dubultdurvīm.
Attēlā redzamajā attēlā ir iekļauts papildu 2 metru pielāgots panelis. Ja vēlaties pielāgotu bāra konteineru, jautājiet mūsu speciālistiem!

No:  5.053,00

SKUBAR-8X2-XL-CONNECTED-RAL9005 Category

KONTEINERA STIEŅI 8×2 XL

Konteinera stieņi XL 8×2 metri ir jauns produkts ar inovatīvu dizainu. Šis plakanās pakas konteiners piešķirs jūsu mājai vai darbavietai elegantu izskatu. Šie konteineru bāri nav vienfunkcionāli konteineri, tos var izmantot arī kā bārus, kafejnīcas un restorānus u. c. Ar konteineru bāriem jūs iegūsiet privilēģiju – vietu, kur radīt unikālu pieredzi vai iekārtot savu uzņēmumu jebkur, kur vien vēlaties! Šo konteineru lielā priekšrocība ir tā, ka tos var izmantot dažādos veidos, jo tie ir izgatavoti no diviem XL4×2 bāra konteineriem, kas savienoti ar īpašu starpsavienojuma komplektu. Konteineru stieņus var viegli transportēt arī tāpēc, ka tos var izjaukt un ir viegli samontēt.

“Mēs garantējam, ka konteineru stieņi ļaus jūsu klientiem justies ērti un ērti.”

KONTEINERU STIEŅU 8×2 XL GALVENĀS IEZĪMES:

Konteinera stieņi XL 8×2 ir ideāli piemēroti, piemēram, āra bāriem uz terases. Tas ir tāpēc, ka konteineru bāri ir divi kopā savienoti XL 4×2 metrus lieli bāra konteineri. Tādējādi jūs varat izveidot telpu, kurā glabāt personīgās preces un izmantot to kā bāru, vai arī varat apkalpot klientus, ja izmantojat to kā uzņēmumu. Šos salokāmos jumtiņus var izmantot pēc vēlēšanās. Piemēram, divas nojumes blakus garajās malās vai trīs nojumes vienā konteinera pusē.

DAUDZI KONTEINERU STIEŅU IZMANTOŠANAS VEIDI

Bāra pārvadāšanas konteinera salokāmais jumtiņš uzlabo saikni starp iekšpusi un ārpusi. Tādējādi konteineru bārus var izmantot kā bārus, veikalus vai sanāksmju telpas. Izmantojiet savu iztēli, lai izmantotu bāra pārvadāšanas konteineru pēc saviem ieskatiem. Daži no pielietojumiem var būt maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES KONTEINERU BĀRU?

Šo lielo konstrukciju lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli samontējamas un vienreizēja pirkuma gadījumā tām nav nepieciešama liela apkope. Šīs īpašības ļauj konteineru piemērot jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Turklāt tā īpašība, ka konteineru bāri ir demontējami, ļauj barcontainer.com konteineru bāriem būt viegli uzbūvējamai konstrukcijai, kuru ar dažiem draugiem, instrumentu kasti un urbi var samontēt mazāk nekā 40 minūtēs. Saliktais pārvadāšanas konteinera stienis ir izturīgs un ļoti izturīgs, bet demontētie paneļi ir viegli, kas ļauj tos transportēt ar kailām rokām, iekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Melnā

Izmērs

8×2

Nojume

1 nojume, 2 nojumes, 3 nojumes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 8×2 XL metri Melnā RAL 9005”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *