Biežāk uzdotie jautājumi

Piegādes laiks ir atkarīgs no konteineru pieejamības un vēlamā konteinera stieņa veida. Lai iegūtu sīkāku informāciju par piegādes laiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

Piegādes izmaksas atšķiras atkarībā no atrašanās vietas. Mēs bieži piegādājam ar savu transportu. Par to mēs iekasējam transporta izmaksas, kas tiek aprēķinātas pēc tam. Jūs varat arī paši saņemt konteineru bāru kādā no mūsu savākšanas punktiem. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par transportu.

Atkarībā no modeļa ir pieejami dažāda izmēra stieņu konteineri. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par konkrētiem stieņu konteineru izmēriem.

Bāra konteinera uzstādīšana ir ļoti vienkārša, un tam nepieciešami tikai trīs cilvēki. Uzstādīšanai nav nepieciešami smagi instrumenti, un stieņu konteineru var viegli transportēt ar nelielu pacēlāju vai pat ar rokām.

Jā, ja iegādājaties kādu no mūsu izjaucamajiem bāra konteineriem, jūs saņemsiet konteineru pilnā komplektācijā (bez instrumentiem); mūsu YouTube kanālā ir pieejami norādījumi, kā to uzbūvēt. Mūsu vietnē varat iegādāties arī piederumus konteineriem, kas palīdzēs jums tos labāk organizēt.

Visu mūsu konteineru unikālā dizaina dēļ paneļi ir veidoti tā, lai tos varētu balstīt stūros. Konteinerus var izlīdzināt ar koka plāksnēm. Ir svarīgi, lai zeme, uz kuras tiks novietots konteiners, būtu līdzena, lai konteiners nebūtu izliekts un durvis netraucētu.

Kad iegādājaties produktu no mums, jums ir 24 stundas pēc piegādes, lai rūpīgi pārbaudītu, vai tas nav bojāts. Ja prece ir bojāta vai bojāta, varat sazināties ar mums. To var izdarīt, nosūtot e-pastu uz info@containerbar.it vai zvanot pa tālruni 078 – 482 603. Mēs pārbaudīsim, vai jums ir tiesības uz preces nomaiņu. Ja izvēlēsieties atgriezt produktu, samaksātā summa tiks atmaksāta.

Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot kontaktformu mūsu tīmekļa vietnē, pa e-pastu info@barcontainer.lv vai pa tālruni +371 24 778 099.

Close