Aksesuāri

Filtrēt pēc

Cena

Filtrēt pēc cenas

Filter By

Close
Filter By

Filtrēt pēc

Cena

Filtrēt pēc cenas

8 Products

BĀRA KONTEINERA AKSESUĀRI

Saliekamo bāra trauku var papildināt ar dažādiem piederumiem. Vai vēlaties, lai jūsu preces vai krājumi būtu glīti izvietoti bāra konteinerā? Tad jūsu izjaucamajam bāra konteineram ir piemēroti plauktu komplekti. Vai arī, ja pie bāra konteinera nepieciešams piebraukt, piemēram, ar ratiņiem, tad jūsu bāra konteineram lieliski noderēs rampa. Visbeidzot, ir iespējams uzlabot jūsu konteinera drošību. Ar pretielaušanās barjeru konteinera durvis ir papildus nodrošinātas, tāpēc varat būt droši, ka jūsu mantas tiek uzglabātas droši.

“Visi vietnē pieejamie piederumi ir īpaši izstrādāti mūsu pārdotajiem bāra konteineriem. Piederumi piešķir jūsu bāra konteineram vēl lielāku funkcionalitāti un izskatu.”

Lai uzzinātu vairāk par stieņu konteineru vai citiem produktiem, varat sazināties ar mums tieši. Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lvpieprasīt cenu piedāvājumu par jebkuru produktu vai sazinieties ar mums tērzēšanas lodziņš apakšējā labajā stūrī.

VIEGLĀ METĀLA PANEĻI
Bāra konteinera metāla paneļi ir viegli apstrādājami, nekaitējot konteinera konstrukcijai.
Viegla montāža
Bāra konteineru var viegli samontēt uz vietas, un to var arī izjaukt, lai pārvietotu, kur vien nepieciešams.
Pastāvīgi vai uz laiku
To demontējamā konstrukcija ļauj pārvietot bāra konteinerus, kad vien nepieciešams, vai arī atstāt tos noteiktā vietā.
Unikāls dizains
Pateicoties salokāmajam jumtiņam un modernajam izskatam, bāra konteiners var kalpot kā mājas bārs vai kā noliktava jūsu jaunajam uzņēmumam.

DROŠS UN KĀRTĪGS BĀRA KONTEINERS

Barcontainer.lv noņemamam bāra konteineram, protams, ir jāpaliek tīram un drošam. Tāpēc ir izstrādāta pretielaušanās barjera, lai vēl vairāk nostiprinātu jūsu bāra konteinera durvis un jūs kā klients varētu mierīgi atstāt savu bāra konteineru pēc saspringtas darba dienas. Turklāt jūs varat efektīvi un kārtīgi prezentēt savas preces un jebkuru uzglabāšanas vietu. Visbeidzot, uzbrauktuve padara jūsu bāra konteineru vēl pieejamāku jebkādiem ratiņiem un ratiņiem.

“Barcontainer piederumi piešķir jūsu bāra konteineram papildu uzlabojumus gan vizuāli, gan funkcionāli!”

Mēs esam šeit, lai jūs

Mūsu eksperti ir gatavi palīdzēt jums atrast jūsu vajadzībām piemērotu konteineru! Jautājiet mums jebko!

KĀPĒC BARCONTAINER.LV?

Pieprasīt piedāvājumu

Cenu piedāvājums ir vienkāršs cenu pieprasījums un labs veids, kā salīdzināt dažādu konteineru cenas.

Kad nolemjat iegādāties bāra trauku, kopā ar produktu saņemat vairākas īpašas priekšrocības. Mēs esam uzskaitījuši šīs priekšrocības:
– zema cena, salīdzinot ar alternatīvām
– Viegla montāža, pateicoties inteliģentai montāžas sistēmai
– Konteineri var samontēt, neizmantojot smagus instrumentus.
– Mūsu klientu apkalpošanas dienests vienmēr ir pieejams jūsu jautājumiem un komentāriem.
– Stieņu konteineri ir pieejami no noliktavas visā Eiropā. Stieņu konteinerus var pārvietot ar autoiekrāvēju (izmantojot uzmavas) un celtni (izmantojot pacelšanas gredzenus).

Iegādājieties savu stieņu konteineru tagad!

Aplūkojiet mūsu YouTube kanālu, lai skatītu vairāk bāru konteineru videoklipu.

Mūsu saistības pret klientu

Bāra konteiners no BarContainer.lv ir unikāla un pieejama iespēja, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai piešķirtu raksturu jebkurai telpai!  Lai mūsu klienti saņemtu vislabāko iespējamo servisu, BarContainer koncentrējas uz diviem galvenajiem mērķiem:

Atbilst mūsu klientu vajadzībām

Klients ir mūsu galvenā prioritāte, un mēs vienmēr esam gatavi sniegt palīdzību un norādījumus, lai jūs varētu izvēlēties ideālo bāra trauku un justies pārliecināts, ka mūsu piedāvājums atbildīs jūsu vēlmēm. Mūsu profesionāļi ar smaidu vienmēr būs gatavi jums palīdzēt.

Augsti kvalitātes standarti

Nekas nepadara svētkus patīkamākus kā izturīgs konteiners. Vienkārši saliekams kopā un izturīgs pret jebkādiem traucēkļiem. Mūsu konteineri ir izgatavoti no visaugstākās kvalitātes cinkota tērauda, nodrošinot jums komfortu, nezaudējot kvalitāti.

Close