Par mums

Uzņēmums

NERAUGOTIES UZ MŪSU KOMANDAS JAUNĪBU, MUMS PIEMĪT DAUDZ ENTUZIASMA UN PIEREDZES, AR KURU LABPRĀT DALĀMIES AR SAVIEM KLIENTIEM!

Pateicoties visaptverošai izpratnei par konteineriem, mēs izmantojam savu ilggadējo pieredzi šajā jomā, lai iegūtu ievērojamu pārsvaru. Lūk, daži būtiskākie punkti:

  • Mūsu plašie krājumi nodrošina ātru piegādi mūsu klientiem.
  • Mēs pastāvīgi piedāvājam saistošus piedāvājumus.
  • Tikpat svarīgi ir tas, ka mēs ar lepnumu piedāvājam “zemākās cenas garantiju”.

2008

Mūsu īpašums ir dārzkopības nozare, un tajā jau ilgu laiku atrodas gurķu siltumnīca. Tomēr, reaģējot uz tirgus pārmaiņām, mēs pieņēmām lēmumu pārtraukt gurķu audzēšanu un pārorientēties uz uzglabāšanas risinājumiem. Mums ir plašas uzņēmējdarbības telpas un esošās siltumnīcas, tāpēc esam labi sagatavojušies, lai šajā jaunajā pasākumā gūtu panākumus.

2010

Pēc aptuveni divu gadu darbības uzglabāšanas nozarē mēs sākām nodarboties ar pašglabāšanas vienību nomu. Šis pasākums ļāva mums uzkrāt ievērojamu pieredzi uzglabāšanas darbību un gatavības ārkārtas situācijām jomā.

2014

Papildus aktīvās uzglabāšanas pakalpojumiem mēs esam uzsākuši darbību konteineru tirgū, īpaši ar mūsu izcilajiem “Bar Containers”. Šīs īpaši izstrādātās vienības ir ideāli piemērotas viesmīlības nozarei un atbilst šīs nozares uzņēmumu unikālajām vajadzībām. Koncentrējoties uz augstākās klases risinājumu nodrošināšanu, mūsu bāru konteineru klāsts ir kļuvis par izcilāko piedāvājumu mūsu portfelī.

2019

Gadu gaitā esam veiksmīgi īstenojuši daudzus un dažādus projektus, tostarp pagaidu uzglabāšanas risinājumus rekonstrukcijas projektiem. Turklāt esam ieguvuši ievērojamu reputāciju dažādu dārza nojumju un biroju būvniecībā. Mūsu klientu lokā ir tādi cienījami uzņēmumi kā Formula 1, Unilever, kā arī daudzi pašglabāšanas uzņēmumi, kas liecina par mūsu spēju apmierināt lielu korporāciju un organizāciju vajadzības.

2021

Papildus mūsu nemainīgajai apņēmībai sniegt personalizētu palīdzību, nodrošināt kvalitāti un ātru piegādi mēs esam veiksmīgi paplašinājuši savu klātbūtni tirgū dažādās Eiropas valstīs. Tā kā esam plaši izvietojušies visā kontinentā, mēs nodrošinām, ka mūsu izņēmuma standarti saglabājas konsekventi visās valstīs, sniedzot mūsu klientiem tāda paša līmeņa pakalpojumus, kādus viņi no mums ir gaidījuši.

Jo mēs

Garantēti apmierināti klienti

Ar prieku paziņojam, ka mūsu klientu bāze ir ievērojami paplašinājusies, aptverot gan individuālus klientus, gan sadarbības partnerus. Tas liecina par mūsu efektīvām stratēģijām un apliecina, ka mēs veiksmīgi apmierinām klientu vajadzības.

Pirmās klases klientu apkalpošana

Mūsu komandā ir profesionāļi ar īpašām prasmēm un plašu pieredzi, kurus virza dziļa aizraušanās sniegt vislabāko iespējamo pakalpojumu mūsu klientiem.

13+ GADU PIEREDZE

Ar vairāk nekā 13 gadu praktisko pieredzi konteineru nozarē uzņēmumam BarContainer.lv ir nepieciešamās zināšanas, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti, kas precīzi atbilst jūsu prasībām.

EIROPAS PRODUKCIJA

Esiet droši, ka mūsu konteineri stingri atbilst Eiropas standartiem, garantējot nevainojamu kvalitāti. Ja nemainīga kvalitāte ir jūsu prioritāte, tad jūs patiešām esat nonācis ideālā vietā.

Iepazīšanās ar mūsu komandu

Close