Privātuma politika

Bar Container, kura juridiskā adrese ir Warmoeziersweg 20 2661 EH Bergschenhoek Netherlands, ir atbildīga par personas datu apstrādi, kā norādīts šajā privātuma politikā.

Kontaktinformācija:

Warmoeziersweg 20

2661 EH Bergschenhoek

+310850685590

Vincent Schuurman ir Bar Container datu aizsardzības inspektors, ar kuru var sazināties pa e-pastu v.schuurman@voorro.nl.

APSTRĀDĀJAMIE PERSONAS DATI

Bar Container apstrādā jūsu personas datus, jo jūs izmantojat mūsu pakalpojumus un/vai sniedzat mums šos datus. Zemāk ir sniegts pārskats par personas datiem, kurus mēs apstrādājam:

 • Vārds un uzvārds
 • adrese
 • tālruņa numurs
 • e-pasta adrese
 • IP adrese

ĀRKĀRTAS UN/VAI SENSITĪVIE PERSONAS DATI, KURUS MĒS APSTRĀDĀJAM

Mūsu vietnes un/vai pakalpojuma mērķis nav vākt personas datus no vietnes apmeklētājiem, kas jaunāki par 16 gadiem. Ja vien viņiem nav vecāku vai aizbildņu atļaujas. Tomēr mēs nevaram pārbaudīt, vai apmeklētājs ir vecāks par 16 gadiem. Mēs iesakām vecākiem piedalīties savu bērnu interneta lietošanā, lai novērstu bērna datu vākšanu bez vecāku atļaujas. Ja esat pārliecināts, ka esam apkopojuši nepilngadīgo datus bez viņu piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@barcontainer.lv, un mēs šo informāciju noņemsim.

KĀDIEM NOLŪKIEM MĒS VĀCAM PERSONAS DATUS?

Bar Container apstrādā jūsu personas datus šādiem nolūkiem:

 • Maksājumu apstrāde
 • Mūsu biļetena vai reklāmas brošūras nosūtīšana
 • Zvanīšana jums vai e-pasta sūtīšana, ja tas ir nepieciešams, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus.
 • Piegādāt jums preces vai pakalpojumus
 • Bar Container apstrādā personas datus arī tad, ja tas ir juridiski obligāti, piemēram, lai apstrādātu datus, kas nepieciešami mūsu nodokļu deklarācijai.

AUTOMATIZĒTA LĒMUMU PIEŅEMŠANA

Bar Container uzņemas atbildību, pamatojoties uz automatizētiem lēmumiem lietās, kas varētu (būtiski) ietekmēt cilvēkus. Šādus lēmumus pieņem datorprogrammas vai sistēmas bez cilvēka (piemēram, Bar Container darbinieka) iejaukšanās. Bar Container izmanto šādas datorprogrammas vai sistēmas:

SITO WEB

WOOCOMMERCE

Mūsu interneta veikals ir izstrādāts, izmantojot WooCommerce.

HOSTINGA TĪMEKĻA VIETNE

ANTAGONIST

Mēs izmantojam Antagonist tīmekļa hostinga un e-pasta pakalpojumus. Antagonist apstrādā personas datus mūsu vārdā un neizmanto jūsu datus savām vajadzībām. Antagonist var vākt metadatus par to, kā jūs izmantojat mūsu Pakalpojumus, kas nav personas dati. Antagonist ir veicis atbilstošus tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai novērstu jūsu personas datu nozaudēšanu un ļaunprātīgu izmantošanu. Antagonist ir līgumiskas saistības saglabāt konfidencialitāti.

MAKSĀJUMU PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS

MOLLIE

Maksājumu apstrādei mūsu interneta veikalā mēs izmantojam Mollie platformas pakalpojumus. Mollie apstrādā jūsu vārdu, adresi un maksājumu datus, piemēram, bankas vai kredītkartes numuru. Mollie ir veikusi tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai novērstu jūsu personas datu zaudēšanu un ļaunprātīgu izmantošanu. Mollie patur tiesības izmantot jūsu personas datus, lai uzlabotu savus pakalpojumus, kā arī saistībā ar jūsu personas datu (anonīmu) apmaiņu ar trešām personām. Visas iepriekš minētās garantijas attiecībā uz jūsu personas datu aizsardzību attiecas arī uz tām Mollie pakalpojumu daļām, kuru sniegšanai Mollie izmanto trešās personas. Mollie nesaglabās jūsu datus ilgāk, nekā tas ir atļauts ar likumu.

TRANSPORTS UN LOĢISTIKA

PAŠU TRANSPORTS UN ĀRĒJIE TRANSPORTA UZŅĒMUMI

Kad jūs pie mums veicat pasūtījumu, mūsu uzdevums ir nogādāt sūtījumu līdz jums. Vairumā gadījumu mēs paši nosūtām produktus, izmantojot savu transportu, bet, ja nepieciešams, mēs izmantojam ārēju transporta uzņēmumu. Tāpēc ir nepieciešams, lai mēs ārējam transporta uzņēmumam nodotu jūsu vārdu, uzvārdu, adresi un dzīvesvietu. Mēs paši un mainīgais ārējais transporta uzņēmums šos datus izmantojam tikai līguma apstrādes nolūkos. Gadījumā, ja maiņas ārējais transporta uzņēmums izmanto apakšuzņēmējus, maiņas ārējais transporta uzņēmums jūsu datus dara pieejamus arī šiem apakšuzņēmējiem.

RĒĶINU IZRAKSTĪŠANA UN GRĀMATVEDĪBA

EXACTLY

Piedāvājumu nosūtīšanai un pasūtījumu apstrādei mēs izmantojam Exact programmatūru. Exact sistēmā tiks izveidots kontakts. Šim nolūkam mēs izmantojam informāciju, ko ievadāt, pieprasot piedāvājumu vai pasūtījumu (vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs u. c.). Šie dati tiek izmantoti, lai pārvaldītu pārdošanas rēķinus un piedāvājumus. Administrēšanai un grāmatvedībai mēs izmantojam Exact pakalpojumus. Mēs pārsūtām jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, dzīvesvietu un informāciju par jūsu pasūtījumu. Šie dati tiek izmantoti pārdošanas rēķinu administrēšanai. Jūsu personas dati tiek nosūtīti un uzglabāti drošā veidā. Exact ir apņēmusies ievērot konfidencialitāti un izturas pret jūsu informāciju konfidenciāli. Exact neizmantos jūsu personas datus citiem mērķiem, izņemot iepriekš aprakstītos.

CIK ILGI MĒS GLABĀJAM PERSONAS DATUS

Bar Container glabās jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir absolūti nepieciešams, lai sasniegtu mērķus, kādiem tie tika vākti. Mēs izmantojam šādus glabāšanas periodus šādām personas datu (kategorijām):

 • Tīmekļa vietne: 2-5 gadi
 • Piegāde un loģistika: 2-3 gadi
 • Rēķinu izrakstīšana un grāmatvedība: 7-10 gadi
 • Personas datu izpaušana trešām personām

Bar Container nepārdod jūsu datus trešajām pusēm un kopīgo tos tikai tad, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu līgumu ar jums vai izpildītu juridisku pienākumu. Mēs noslēdzam apstrādes līgumu ar uzņēmumiem, kas mūsu vārdā apstrādā jūsu datus, lai nodrošinātu tādu pašu jūsu datu drošības un konfidencialitātes līmeni. Bar Container paliek atbildīgs par šo apstrādi.

MŪSU IZMANTOTĀS SĪKDATNES VAI LĪDZĪGAS TEHNOLOĢIJAS.

Bar Container izmanto funkcionālos, analītiskos un izsekošanas sīkfailus. Sīkfails ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datora, planšetdatora vai viedtālruņa pārlūkprogrammā, kad pirmo reizi apmeklējat šo vietni. Bar Container izmanto sīkfailus ar tīri tehnisku funkcionalitāti. Tās nodrošina tīmekļa vietnes pareizu darbību un saglabā, piemēram, jūsu preferences. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un optimizētu tās darbību. Mēs ievietojam arī sīkfailus, kas izseko jūsu sērfošanas paradumus, lai varētu jums piedāvāt īpaši pielāgotu saturu un reklāmu.

Kad pirmo reizi apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni, mēs jūs informējām par šīm sīkdatnēm un lūdzām jūsu piekrišanu to ievietošanai.

Jūs varat atteikties no sīkdatnēm, iestatot savu interneta pārlūkprogrammu tā, lai tā vairs tās neuzglabātu. Turklāt pārlūkprogrammas iestatījumos varat dzēst iepriekš saglabāto informāciju.

PIEKĻŪT DATIEM, MAINĪT VAI DZĒST DATUS.

Jums ir tiesības apskatīt, labot vai dzēst savus personas datus. Turklāt jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu savu datu apstrādei, ja tāda ir, vai iebilst pret Bar Container veikto jūsu personas datu apstrādi, un jums ir tiesības uz datu pārnesamību. Tas nozīmē, ka jūs varat pieprasīt, lai personas dati, kurus mēs par jums glabājam datorlietā, tiktu nosūtīti jums vai citai jūsu norādītajai organizācijai.

Pieprasījumu par piekļuvi personas datiem, to labošanu, dzēšanu, pārnesamību vai pieprasījumu atsaukt piekrišanu vai iebilst pret personas datu apstrādi jūs varat iesniegt info@barcontainer.lv.

KĀ MĒS AIZSARGĀJAM PERSONAS DATUS

Bar Container nopietni izturas pret jūsu informācijas aizsardzību un veic atbilstošus pasākumus, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu, nozaudēšanu, neatļautu piekļuvi, nevēlamu izpaušanu un neatļautu grozīšanu. Ja jums rodas iespaids, ka jūsu dati nav pienācīgi aizsargāti, vai ja ir redzamas ļaunprātīgas izmantošanas pazīmes, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu vai rakstiet uz info@barcontainer.lv.

Close