Bar Container 3×2 XL metri Zilais RAL 5012

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 2952 x 2290 x 2240 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 2795 x 2130 x 2100 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.

 2.599,00

SKUFOCO-BAR-3X2-XL-RAL5012 Category

Bar Container XL 3X2M

10 pēdu pārvadāšanas konteineram vienā no tā garajām malām ir jumtiņš, kas ļauj ārpusei un iekšpusei viegli mijiedarboties. Šis konteiners ļauj izbaudīt pārsteidzošus mirkļus un radīt neaizmirstamu pieredzi. 10 pēdu pārvadāšanas konteiners XL 3×2 m ir lielāka vienība salīdzinājumā ar parasto bāra konteineru, un to var novietot jebkurā vietā. Šis konteiners ir ideāla konstrukcija, lai pavadītu patīkamus mirkļus kopā ar ģimeni vai draugiem, vai arī to var izmantot uzņēmējdarbības vajadzībām, piemēram, maziem veikaliņiem vai restorāniem. Uzņēmumu, kas izmanto XL 10 pēdu pārvadāšanas konteineru, var izmantot jebkur, kur vien vēlaties. Bāra konteineri ir ideāla konstrukcija, lai atvērtu savu veikalu, piemēram, saldējuma veikalu, konditoreju vai pat nelielu saldumu veikalu. Tas viss par vienu investīciju bāra pārvadāšanas konteinerā XL 3×2.

DAUDZĪGI PIELIETOJUMI Bāra konteineri

Bāra konteinera salokāmais jumtiņš uzlabo saikni starp iekštelpu un ārpusi. Tā rezultātā 10 pēdu pārvadāšanas konteineru var izmantot kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli un izmantojiet bāra konteineru pēc saviem ieskatiem. Dažos gadījumos to var izmantot kā maiznīcu, saldējuma veikalu, kafejnīcu, sporta preču veikalu, restorānu vai festivālu bāru!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES BĀRA KONTEINERUS?

Lielākā 10 pēdu pārvadāšanas konteineru priekšrocība ir tā, ka tie ir viegli samontējami un tiem nav nepieciešama liela apkope, jo tie ir vērtīgs vienreizējs pirkums. To īpašības, ka tie ir demontējami, ļauj konteineriem būt piemērotiem jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personiskai lietošanai. Arī barcontainer.com bāra pārvadāšanas konteineri ir viegli uzstādāma konstrukcija, kuru, izmantojot tikai dažus draugus, instrumentu kasti un urbi, var samontēt mazāk nekā 30 minūtēs. Bāra pārvadāšanas konteiners ir izturīgs un ļoti izturīgs, kad tas ir samontēts, bet arī viegls, kad tas ir izjaukts, kas ļauj to transportēt ar kailām rokām, autoiekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Zilais

Izmērs

3×2

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 3×2 XL metri Zilais RAL 5012”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *