Bar Container 3×2 metri Antracīts RAL 7021

 Saliekama konstrukcija
Ārējie izmēri (DxŠxV): 2950 x 2142x 2088 mm
Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 2872 x 2062 x 1950 mm
Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm
Pieejams dažādās RAL krāsās
Divviru durvis aprīkotas ar divām slēdzenēm
Pilnībā nesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu

 2.399,00

SKUFOCO-BAR-3X2-RAL7021 Category

STIENIS KONTEINERĀ 3X2M – Bāra konteiners 3x2m

Bāra konteinera izmēri ir 3×2 metrus liela konstrukcija ar salokāmu jumtiņu vienā no tā garajām malām. Konteinera izmēri identiski standarta 10’pēdu konteineram, bet ar izjaucamu konstrukciju. Atverams logs no konteinera sāna, rada īstas bāras letes iespaidu, kā arī veicina saskarsmi ar ikvienu ārpus tā. Pateicoties šai funkcijai, mūsu Bāra konteiners būs uzmanības centrā jebkurā vietā, kur tas tiks novietots.

Atveramo logu iespējams aizslēgt, lai nodrošināt maksimālu drošību konteineru iekšpusē. Bāra konteiners aprīkots ar dubultām durvīm no īsās puses. Šāds risinājums atvieglo iekraušanas darbus, piemēram, alus mucas var ievietot bez problēmām. Bāra konteineri piemērotas gan personīgiem, gan arī korporatīviem mērķiem, piemēram, kā mājražotāja tirdniecības vieta gadatirgos.

VAIRĀKI Bāra konteinera pielietojuma veidi

Konteinera atveramams logs ļāuj izveidot pilnvērtīgu āra tirdniecības vietu. Tāpēc mūsu bāra konteinerus var izmantot kā ātrās ēdināšanas, kiosku vai arī kafijas izsniegšanas punktu. Izmantojiet savu iztēli un izmantojiet bāru konteinerus pēc saviem ieskatiem. Jau realizēto projektu piemēri: maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES BĀRA KONTEINERUS?

Bāra konteinera salokāmais jumtiņš uzlabo saikni starp iekšpusi un ārpusi. – Konteinera atveramams logs ļāuj izveidot pilnvērtīgu āra tirdniecības vietu.
Tāpēc mūsu bāra konteinerus var izmantot kā ātrās ēdināšanas, kiosku vai arī kafijas izsniegšanas punktu. Izmantojiet savu iztēli un izmantojiet bāru konteinerus pēc saviem ieskatiem. Jau realizēto projektu piemēri: maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

Konteinera priekšrocības:

  • Cinkota tērauda rāmis
  • Pilnībā modulāra konstrukcija
  • Salīdzinoši viegla un saprotama montāža
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu sistēmas

Vairāk realizēto projektu var atrast mūsu YouTube kanālā.

IR JAUTĀJUMI? SAZINIETIES AR MUMS!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Antracīts

Izmērs

3×2

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 3×2 metri Antracīts RAL 7021”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *