Bar Container 4×2 XL metri Baltā RAL 9016

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 3882 x 2290 x 2240 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 3802 x 2210 x 2100 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.

 2.799,00

SKUFOCO-BAR-4X2-XL-RAL9016 Category

Bāra konteineri XL 4X2M

Modificētie transportēšanas konteineri ir plakani konteineri ar salokāmu jumtiņu un dubulto durvju paneli. Tā izmēri ir līdzīgi 4×2 bāru konteineriem, taču platums un garums ir par pusmetru lielāks. Šo modificēto transportēšanas konteineru pārsegs ir izturīgs, un tajā ir hidrauliskā sistēma, kas ļauj to aizvērt. Modificētie transportēšanas konteineri ir lieliski risinājumi lieliem projektiem, jo tos var uzstādīt jebkur, kur vien vēlaties.

Turklāt modificēto transportēšanas konteineru dubultās durvis ir platas, un tajās var ievietot lielus priekšmetus, piemēram, alus mucas, saldētavas, galdus un daudzus citus. Visas šīs īpašības padara pārveidotos transportēšanas konteinerus 4×2 XL ideāli piemērotus ne tikai personīgām vajadzībām, bet arī uzņēmumiem, kas vēlas iegūt unikālu demontējamu un daudzpusīgu konstrukciju.

Bāru konteineru daudzveidīgs pielietojums

Modificēto transportēšanas konteineru sānu jumtiņš uzlabo saikni starp iekšpusi un ārpusi. Tādējādi, saņemot pakalpojumus, modificētos transportēšanas konteinerus var izmantot kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli un izmantojiet pārveidotos kravas konteinerus pēc saviem ieskatiem. Daži no pielietojumiem var būt maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

KĀPĒC PIRKT bāru konteinerus?

Šo lielo konstrukciju lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli samontējamas un to vienreizēja iegādei nav nepieciešama liela apkope. Pateicoties šīm īpašībām, pārveidotie transportēšanas konteineri ir piemēroti jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Turklāt to īpašība, ka tie ir demontējami, ļauj barcontainer.com modificētajiem konteineriem būt viegli uzbūvējamām konstrukcijām, kuras ar dažiem draugiem, instrumentu kasti un urbi var samontēt mazāk nekā 30 minūtēs.

Modificētie transportēšanas konteineri, kamēr tie ir samontēti, ir izturīgi un ļoti izturīgi, bet demontēti to paneļi ir viegli, kas ļauj tos transportēt ar kailām rokām, iekrāvēju vai celtni. Turklāt pārveidotos pārvadāšanas konteinerus var pielāgot ar papildu piederumiem, piemēram, plauktiem, spuldzēm vai arī slēdzenēm pret zagļiem, lai viss būtu droši uzglabāts. Mūsu piederumus varat apskatīt šeit.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Baltā

Izmērs

4×2

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 4×2 XL metri Baltā RAL 9016”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *