Bar Container 4×2 metri Baltā RAL 9016

 Demontējams.
 Noņemams bāra paliktnis pašmontāžai.
 Ārējie izmēri (DxŠxV): 3880 x 2142 x 2088 mm.
 Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 3802 x 2062 x 1950 mm.
 Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm.
 Pieejamas visās RAL krāsās.
 Konteinera vāks abās pusēs ir nostiprināts ar divām cilindriskajām slēdzenēm.
 Pilnībā pašnesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu.

 2.599,00

SKUFOCO-BAR-4X2-RAL9016 Category

KONTEINERA STIEŅI 4X2M

Kuģošanas konteineru stieņi 4x2m ir jauns produkts ar inovatīvu dizainu, kas piešķirs elegantu izskatu jūsu mājai vai birojam, kuru jūs varat pielāgot un pielāgot pēc savām vēlmēm, atbilstoši savām vajadzībām. Šie pārvadāšanas konteineru stieņi nav paredzēti tikai vienam mērķim, jo tiem ir daudz pielietojumu, jo tie ir plakani konteineri. Tos var izmantot kā bāru, kafejnīcu, restorānu un citus. Ar savu pārvadāšanas konteineru varēsiet viegli atvērt savu uzņēmumu jebkurā vietā, kur vēlaties, vai arī izveidot tikšanās vietu, kur kopā ar draugiem un ģimeni izklaidēties mājās. Šāda konteinera priekšrocība ir tā, ka jums nebūs jāizmanto pastāvīgs uzņēmums, jo nepieciešamības gadījumā jūs varat to demontēt un pārvietot uz jaunu vietu. Pārvadājumu konteineru bāri ir viegli demontējami, un, pats galvenais, tiem ir vairākas priekšrocības un daudz kas cits.

“Mēs garantējam, ka pārvadāšanas konteineru stieņi ļaus jums un jūsu klientiem justies ērti un ērti.”

DAUDZI KONTEINERU STIEŅU PIELIETOJUMI

Pārvadājumu konteineru stieņu sānu jumtiņš uzlabo saikni starp iekšpusi un ārpusi. Tā rezultātā, saņemot pakalpojumus, jūs varat izmantot pārvadāšanas konteineru bārus kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli, izmantojot konteineru bārus pēc saviem ieskatiem. Daži pielietojumi var būt maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES KONTEINERA STIEŅUS?

Šo lielo konstrukciju lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli samontējamas un vienreizēja pirkuma gadījumā tām nav nepieciešama liela apkope. Šīs īpašības ļauj konteineram būt piemērotam jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Arī tā īpašība, ka tie ir demontējami, ļauj barcontainer.com pārvadāšanas konteineriem būt un viegli uzbūvējamai konstrukcijai, kuru ar dažiem draugiem, instrumentu kasti un urbi var samontēt mazāk nekā 40 minūtēs. Saliktie pārvadāšanas konteineru stieņi ir izturīgi un ļoti izturīgi, bet demontētie paneļi ir viegli, kas ļauj tos transportēt ar kailām rokām, ar autoiekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Baltā

Izmērs

4×2

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 4×2 metri Baltā RAL 9016”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *