Bar Container 3×2 metri Baltā RAL 9016

 Saliekama konstrukcija
Ārējie izmēri (DxŠxV): 2950 x 2142x 2088 mm
Iekšējie izmēri: (DxŠxV): 2872 x 2062 x 1950 mm
Durvju izmēri: (DxV): 1750 x 1850 mm
Pieejams dažādās RAL krāsās
Divviru durvis aprīkotas ar divām slēdzenēm
Pilnībā nesoša konstrukcija, ieskaitot grīdu

 2.399,00

SKUFOCO-BAR-3X2-RAL9016 Category

STIENIS KONTEINERĀ 3X2M

Bārs konteinerā ir 3×2 metrus liela konstrukcija ar salokāmu jumtiņu vienā no tā garajām malām. Bāra konteinerā izmēri ir tādi paši kā parastam 10 pēdu konteineram, taču tam ir unikālas nojaucamo konteineru īpašības. Salokāmais jumtiņš ļauj bāram konteinerā izskatīties kā īstam bāram, kā arī atvieglo saskarsmi ar ikvienu ārpus tā. Pateicoties šai funkcijai, jūsu bārs konteinerā būs uzmanības centrā jebkurā vietā, kur tas tiks novietots.

Salokāmo jumtiņu var aizvērt, lai viss, kas atrodas iekšpusē, būtu droši uzglabāts, jo jumtiņam un durvīm ir slēdzenes ar unikālu atslēgu katrai no tām. Turklāt bāram konteinerā ir dubultas durvis īsajā pusē. Tas ļauj lielus priekšmetus, piemēram, alus mucas, bez problēmām ievietot bāra konteinerā. Bāra konteineri ir ideālas konstrukcijas, ko var izmantot personīgiem vai korporatīviem mērķiem, piemēram, sanāksmju vietām vai kā nelielus uzņēmumus darbā.

DAUDZI BĀRA KONTEINERA PIELIETOJUMA VEIDI

Bāra konteinera salokāmais jumtiņš uzlabo saikni starp iekšpusi un ārpusi. Tādējādi bāru konteinerā var izmantot kā bāru, veikalu vai sanāksmju telpu. Izmantojiet savu iztēli un izmantojiet bāru konteinerā pēc saviem ieskatiem. Daži pielietojumi var būt maiznīca, saldējuma veikals, kafejnīca, sporta preču veikals, restorāns vai festivālu bārs!

KĀPĒC IEGĀDĀTIES BĀRA KONTEINERUS?

Lielākā bāra konteinerā priekšrocība ir tā, ka tie ir viegli samontējami un tiem nav nepieciešama liela uzturēšana, jo tie ir vērtīgs vienreizējs pirkums. To īpašības, ka tie ir demontējami, ļauj konteineriem būt piemērotiem jebkuram mērķim – gan biznesa veikalam, gan personīgai lietošanai. Turklāt barcontainer.com bārs konteinerā ir viegli uzstādāma konstrukcija, kuru ar dažiem draugiem, instrumentu kasti un urbi var samontēt mazāk nekā 30 minūtēs. Bārs konteinerā ir izturīgs un ļoti izturīgs, kamēr tas ir samontēts, bet izjaukts tas ir arī viegls, kas ļauj to transportēt ar kailām rokām, autoiekrāvēju vai celtni.

ĪPAŠĪBAS:

  • Pilnībā cinkots rāmis
  • Pilnībā modulāra jauda
  • Viegla stieņa montāža konteinerā
  • Iespēja izvēlēties “Snap-in” plauktu konstrukcijas
  • Ja uzglabāšanas konteiners tiks krāsots, ir nepieciešama ārējā pulverkrāsošana.

Vairāk mūsu stieņu konteineru varat apskatīt mūsu YouTube kanālā.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Krāsa

Baltā

Izmērs

3×2

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bar Container 3×2 metri Baltā RAL 9016”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *