Pretuzlaušanas stienis

Papildu aizsardzība pret zādzību
Viegli samontējams

 169,00

SKUFOCO-INBRAAK-ED Category

AIZSARGĀJIET SAVAS PRECES AR MŪSU PRETUZLAUŠANAS STIENI

Šāds pretuzlaušanas stienis ir lielisks papildinājums, lai Jūsu Bāra konteineram nodrošinātu maksimālu drošību. Jūsu preces netiks nozagtas, jo slēdzene ir efektīvs risinājums. Jūsu konteinera restes nebūs atvērtas zagļiem vai nelegāliem apmeklētājiem! Mūsu demontējamie konteineri ir izstrādāti tā, lai šādu pretuzlaušanas stieni varētu uzlikt jebkurā laikā.  Pretuzlaušanas stieni var izmantot gan no konteinera īsā sāna, gan arī no garās puses ar vienviru vai divviru durvīm. Lai pareizi uzstādītu šo drošības stieni, sānu daļas ir jāpiestiprina pie konteinera stieņa. Konteinera drošības stieni var uzstādīt un pēc tam novietot durvju priekšā. Lai aizsargātu kravu pretuzlaušanas stienis ietver piekaramo vai cilindrisko slēdzeni.

AR PRETUZLAUŠANAS STIENI MĒS PARŪPĒSIMIES PAR JŪSU DROŠĪBU!

Šī pretaizdzīšanas slēdzene jūras konteineriem ir ideāls papildinājums, lai uzlabotu aizsardzību pret nepiederošām personām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jebkura izmēra vai pārveidots konteinera stienis, drošības slēdzene ir izstrādāta tikai un vienīgi barcontainer.lv demontējamiem konteineriem.

Konteinera stieņa pretaizdzīšanas slēdzeni var izmantot konteineriem, kuriem ir vienviru vai divviru durvis īsajā pusē. Pirms drošības stieņa uzstādīšanas uz demontējamā konteinera ir jāpiestiprina sānu daļas un pēc tam tās jānostiprina ar cilindrisko slēdzeni vai piekaramo atslēgu.

JŪRAS KONTEINERU SLĒDZENE UN MŪSU NOZĪME

Mūsu uzņēmums piedāvā divas lieliskas īpašības saviem klientiem, kad tie iegādājas jūras konteineru . Šīs divas īpašības ir:

1. KLIENTU VAJADZĪBU APMIERINĀŠANA

Klients ir mūsu prioritāte, un mēs vienmēr esam gatavi sniegt vislabāko servisu, sniedzot jums padomus, kā izvēlēties labākos piederumus, piemēram, pretaizdzīšanas atslēgu jūras konteineriem, lai jūsu personīgās mantas būtu drošībā.

2. NODROŠINĀT VISLABĀKO MŪSU PRODUKTU KVALITĀTI

Kas var būt labāks veids, kā nodrošināt uzņēmuma vai personīgā konteinera bāra drošību, ja ne kuģošanas konteinera slēdzene, ko ir viegli uzstādīt uz jūsu iegādes un kas ir izturīga pret jebkādiem negadījumiem. Izgatavots no reģiona labākajiem tēraudiem, kas garantē komfortu, neapdraudot konteinera konstrukciju.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Apmeklējiet arī mūsu YouTube lapu, kur varat iepazīties ar mūsu konteineru rampu dažādajiem izmantošanas veidiem un to daudzveidību!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Pretuzlaušanas stienis”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *