Led gaismeklis

Kabeļa garums: 5 m
Viegli piestiprināms ar magnētu
2 230 V rozetes
11 vatu energotaupības lampa
Speciāli izstrādāts barcontainer.lv produktiem

 249,00

Category

KONTEINERA GAISMEKLIS

Bieži vien konteinera izmantošanai nepieciešams vairāk apgaismojuma, īpaši vakaros, kad dabiska apgaismojuma nepietiek. Lietojot konteineru naktī, vienmēr izmantojiet mūsu LED gaismekli.

Šis ir īpašs papildinājums, kas ļauj izmantot konteineri naktī vai mākoņainās dienās. Šis elements ir ļoti pielāgojams, un tam ir divas sānos integrētas kontaktligzdas, āķis aizmugurē un trīs magnēti, kurus var novietot jebkurā konteinera vietā.

Lielās spuldzes priekšrocības jūsu konteineru bārā

Mūsu LED lampai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar lielāko daļu citu gaismekļu, tostarp tas ir ideāli piemērots konteineriem.

Mūsu gaismekļa korpusa aizsardzības pakāpe ir IK10 klase, kas nodrošina aizsardzību pret triecieniem līdz pat 20 džouliem. Lampai ir arī IP54 klase, kas aizsargā to no īssavienojumiem vai elektriskās strāvas triecieniem dažādās vidēs. Lampas korpusa ergonomiskais rokturis atvieglo tās pārvietošanu uzstādīšanas vai nomaiņas laikā.

KONTEINERA LED GAISMEKĻA BAROŠANA

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi – šadām LED lampām ir divi strāvas savienojumi katrā pusē, lai nodrošinātu elektroapgādi ar vislabāko iespējamo aizsardzību pret elektrības īssavienojumiem.

To var izmantot daudzām lietām, piemēram, tālruņa uzlādei, elektrisko ierīču izmantošanai konteinerā vai pat darba instrumentu uzlādei konteinerā.

Šādas funkcijas padara konteineru gaismekli par lielisku iegādi, jo ļauj to izmantot ne tikai konteinera bāra apgaismošanai, iegādājieties jau tagad!

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Apmeklējiet arī mūsu YouTube lapu, kur varat iepazīties ar mūsu konteineru rampu dažādajiem izmantošanas veidiem un to daudzveidību!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Led gaismeklis”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *