BAR CONTAINER iebraukšanas RAMPAS

 Izmērs garums 100 mm
 Izmēra platums 50 mm

 229,00

SKUFOCO-OPRIJ Category

Iebraukšanas rampa

Transportēšanas konteineru rampa, kas paredzēta mūsu konteineru stieņiem, ir unikāls piederums. Šo konteineru rampu plaši izmanto tie, kas darbā izmanto smagus priekšmetus, kuriem nepieciešams iekraušanas papildaprīkojums. Konteinera rampa ir izgatavota no pelēka cinkota tērauda loksnes, un tai ir rievota virsma.

Pateicoties šīm īpašībām, konteinera rampa ir ļoti izturīga un nodrošina labāku saķeri jebkuram transportlīdzeklim vai riteņu priekšmetam, kas iebrauc konteinerā. Konteinera rampas izmēri ir 100 cm garumā un 50 cm platumā, kas ļauj rampu izmantot jebkurā nojaucamā konstrukcijā ar vienviru vai divviru durvīm, lieliski pielāgojoties katram modelim. Piemēram, konteineru rampu var izmantot konteineru bārā, lai atvieglotu piekļuvi jūsu uzņēmuma alus mucām vai citiem lieliem priekšmetiem, piemēram, ledusskapjiem, bāra letēm vai uzņēmuma stendiem.

VAIRĀK KONTEINERU RAMPAS PIEDERUMU

Vai vēlaties vairāk piederumu savam konteineru bāram, lai saglabātu priekšmetus kārtībā un nodrošinātu ātru piekļuvi tiem? Tad iegādājieties plauktu komplektu kopā ar konteineru rampu. Vai jums ir nepieciešams pasargāt dārza konteinerā esošās vērtslietas no zagļiem? Tad iegādājieties pretzagļu drošības stieni kopā ar konteinera rampu. Mēs piedāvājam arī citus piederumu veidus, kas papildina konteineru uzbrauktuvi.

Atkarībā no jūsu vajadzībām konteineru uzbrauktuvei ir plašs pielietojuma spektrs. Konteinera rampas materiāli spēj izturēt lielas slodzes un, pateicoties spilventiņiem, ir labi izturīgi pret bojājumiem. Konteinera uzbrauktuve lieliski noder dažādos apstākļos un ir ļoti ērta konteineru pircējiem; tā palīdzēs jums atrisināt daudzas problēmas!

Nepalaidiet garām iespēju iegādāties kādu no šiem unikālajiem piederumiem!

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Apmeklējiet arī mūsu YouTube lapu, kur varat iepazīties ar mūsu konteineru rampu dažādajiem izmantošanas veidiem un to daudzveidību!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “BAR CONTAINER iebraukšanas RAMPAS”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *