Plauktu komplekts – 3 x 1 metra platumā

Plauktu izmēri (LxWxH): 1000 x 500 x 35 mm
Izmēri ar kronšteiniem (WxLxH): 1000 x 510 x 100 mm

 199,00

SKUFOCO-STELL-1M Category

UNIKĀLA PLAUKTU SISTĒMA JŪSU VEIKALAM VAI PRIVĀTAI LIETOŠANAI

Šajā lapā jūs atradīsiet barcontainer.lv 3 plauktu konteineru komplektu. Šajā plauktu iepakojumā ir trīs garas plāksnes un uzstādīšanas instrukcija, lai tās novietotu uz katra konteineru stieņa sliedēm. Plauktu kastes ir izgatavotas no cinkota tērauda ar sudraba apdari; turklāt plauktu kastēm ir standarta cinkota tērauda krāsa, kas atbilst demontējamā konteinera standartkrāsai. Visas plauktu paketes ir īpaši izstrādātas Containerbar.co.uk demontējamiem konteineriem, tāpēc šie unikālie plaukti ļauj jūsu konteineru bāra uzņēmumam būt labi aprīkotam un uzturēt visu veikalā kārtībā.

SAFETY FIRST! KONTEINERU STATĪVI

Šeit, Bar Container, mēs vienmēr rūpējamies, lai jūsu konteineru statīvs tiktu nogādāts vislabākajā stāvoklī un būtu gatavs jebkurai situācijai. Šī iemesla dēļ mēs piedāvājam labākos piederumus, piemēram, konteineru plauktus un drošības piederumus, piemēram, egļu transporta konteineru pretaizdzīšanas slēdzeni. Visi mūsu produkti ir izgatavoti no labākajiem tirgū pieejamajiem materiāliem, un mēs vienmēr labprāt uzklausīsim jūsu ieteikumus un atsauksmes par mūsu produktiem.

Konteineru plauktu sistēmu PIELIETOJUMS

Plauktu sistēmu var izmantot kā dzērienu turētājus vai virtuves piederumu uzglabāšanas vietu, ja konteineru bārs tiek izmantots kā pulcēšanās vieta dārzā. Ja bāra konteiners tiek izmantots uzņēmējdarbībā, piemēram, kafejnīcā, šādu plauktu sistēmu var izmantot produkcijas izvietošanai. Turklāt, ja demontējamais konteiners tiek izmantots konkrētam projektam, plauktu sistēmu var pārtaisīt ērtākai izmantošanai.  Plauktu sistēma ir ideāls papildinājums visiem konteineriem.

Joprojām ir jautājumi? Sazinieties ar mums!

Barcontainer.lv prioritāte ir mūsu klienti. Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par mūsu produktiem vai piederumiem, piemēram, jūras konteineru rampu. Vai jums ir jautājumi par transportu, izmēriem, iepakojumu, samaksu vai citu specifisku informāciju? Sazinieties ar mums! Nosūtiet mums e-pastu uz info@barcontainer.lv

Apmeklējiet arī mūsu YouTube lapu, kur varat iepazīties ar mūsu konteineru rampu dažādajiem izmantošanas veidiem un to daudzveidību!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Plauktu komplekts – 3 x 1 metra platumā”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *